pátek 30. prosince 2016

rok 2016


Na rok 2016 budu vzpomínat v dobrém, protože oproti loňskému roku byl o 100% lepší. Často poslední dobou čtu, nebo slyším, jak je tohle prožívání konce roku a dávání si předsevzetí blbost, protože každý přece může změnit názor, zvyk a cokoliv jiného během hodiny, roku, života jak chce. Podle mého nás nový rok (aspoň trochu) láká k novým výzvám a je hezké před koncem toho období udělat menší shrnutí všeho, co nás nějak ovlivnilo. Vezmu to stručně.

  • Jako první věc bych ráda zmínila to, že jsem si za ten rok uvědomila, jaké to je mít pravé přátelství. S tím jsem taky přišla na to, jak jsou někteří lidé falešní a absolutně si nezaslouží moji pozornost. Možná je tahle věc pro někoho hloupostí, ale mně trvalo 4 roky, než jsem si tohle vážně uvědomila. Jsem moc ráda za kamarádky, který mám a moc si toho vážím.

  • V roce 2016 jsem se seznámila s úžasným klukem, teď už i přítelem, a to jen díky tomu, že jsem šla kamarádce na ples. Občas se ty největší změny stanou v okamžik, který nejméně čekáme. Díky tomuto plesu si nesu krásné vzpomínky i do budoucna. (a s ním i přítele)

  • Letos mě také čekal maturitní ples, který se odehrál v takové chvilce, že jsem si ho snad ani pořádně neužila. Vždycky jsem si představovala, jaký asi můj ples bude, jaké budu mít šaty, účes a podobě, ale nakonec vše bylo úplně jinak, než jsem si kdysi myslela.
    Před plesem mě čekal ještě stužkovák, který dopadl skvěle. Za to jsem moc ráda, protože vše bylo plánováno na poslední chvíli a nakonec jsme se dočkali i pochvaly od učitelů.
  • Tento rok jsem byla poprvé s přítelem na Rock for People, který nás hodně mile překvapil a máme v plánu tuto akci zopakovat. (viz starší článek).
  • Nezapomenutelný byl taky Vodák s Verčou. Naše hádky v lodi a vaření polévek z pytlíku :-D (viz starší článek).
  • Dále akce Die Antwoord byla docela spontánní a dopadla skvěle, až na některé lidi okolo (viz starší článek).
  • Oslavila jsem dvacetiny.
  • Letos jsem šla na další 2 tetování, a to na slona v hroznýši z Malého prince a lotosový květ. 


Letos mě zatím čeká maturita, autoškola, koncert Green Day a Rammstein, tak jsem zvědavá, jak plány budou pokračovat :-) Samozřejmě mám do nového roku plno předsevzetí, jako je jíst zdravě, cvičit a neutrácet za blbosti. Tohle k tomu prostě tak trochu patří.

Okomentovat