pondělí 27. března 2017

Jak to teď je.


V tomto článku se chci vypsat o tom, jak nic nestíhám. Jo, zní to vtipně, celý život na škole si říkám, jak mám málo času, ale až teď si uvědomuji, že jsem ho měla až až a teď se mi dny rychle krátí.
Kde jsou ty dny, kdy jsem odpočítávala každý den do konce školního roku, vše se vleklo šnečím tempem.. Teď dny utíkají jako nic a mě za měsíc čeká maturita. Na jednu stranu si říkám konečně, na druhou stranu z toho mám neskutečný strach. Nastane nová etapa mého života a já najednou nevím, co dál.
Mám ze všeho strach, ve škole nás všichni honí s maturitními otázkami a začínám se v tom ztrácet. Do toho ještě pracuji na portfoliu skrz přijímačky na VŠ, se staženým žaludkem řeším přijímačky, maturitní slohovky, které mě čekají za dva týdny a ladíme poslední věci k praktické maturitě. V hlavě mám jednoduše bordel. Vše klasicky odkládám, protože z toho mám stres a pak to dopadá tak, jako třeba dnes, kdy se učím 30 A4 do Cestovního ruchu..
Tímto chci říct, že na blog teď nemám vůbec čas, i když bych moc ráda přidávala nové články, nápady mám. Takže do maturity bude má aktivita zde dosti mizerná, možná sem o víkendu něco napíšu, ale spíš bych to tak neviděla.

Takže maturitě zdar, a já se jdu zase učit.
Okomentovat