pondělí 29. května 2017

3 měsíce prázdnin

brýle - Tyger | plavky - H&M | delší košile - Vinted | kraťasy s vysokým pasem - Vinted 

Konečně mám za sebou maturitu, poslední měsíc byl dost hektický, ale naštěstí už je po všem. Nejdříve jsem plánovala, že bych napsala článek o tom, jak si správně o svaťáku rozvrhnout čas, kdy se co učit, ale nakonec jsem sama zjistila, že všelijaké velké plány jsou (pro mě) zbytečné a ještě víc bych se stresovala, kdybych se v tom začala ztrácet a časově mi nějaký předmět přestal vycházet.
Takže jediné, co bych mohla doporučit je to, že jsem si začala nejtěžším předmětem a postupně jsem pokračovala až k nejlehčímu. Odolala jsem lákavému počasí a celý týden jsem seděla s knížkami v pokoji a učila jsem se. Nakonec jsem ústní zvládla na 1 a jsem spokojená. Mnohem horší pro mě byly didaktické testy, především v češtině, protože jsme se na něj ve škole skoro vůbec nepřipravovali a upřímně, bylo to hodně o náhodě a tipování.

Teď už mám 3 měsíce prázdnin, kde mě čeká dost festivalů, akcí a taky brigáda. Dnes jsem dorazila z včerejšího koncertu Rammstein, takže brzy plánuji napsat krátký článek o našem výletu. Také už se pomalu připravuji na léto a mám strašnou radost z plavek, které mi sedí. V poslední řadě mám na plánu ke konci prázdnin další tetování, tak jsem zvědavá, chtěla bych pak o něm něco málo napsat.

Po této "zkoušce dospělosti" už budu mít víc času, takže slibuji větší aktivitu. :-)

A jaké plány na léto máte vy?
Okomentovat