pondělí 3. července 2017

večerní čmáranice.

Nevím, jestli je to tím, že už mě nečeká žádná škola, ale začínám život vnímat tak trochu jinak. Dnes jsem byla na svým prvním pohovoru a ať to už dopadne jakkoliv, jsem ráda, že to mám za sebou. Upřímně jsem z toho v šoku ještě teď (a to mě těch pohovorů ještě v životě čeká..). Prázdniny si snažím užít na 100%, ale povinnosti volají. Ve středu jdu na novou brigádu do pizzerie a ano, i z toho mám strach, opět něco nového i když bych měla být připravená ze školy.
Ne každý večer jsem na nějaké akci, poslední dobou ráda večery trávím sama a všechny ty zmatené myšlenky si srovnávám v hlavě při malování. Pustím si u toho "relax music" a maluji celé hodiny. Občas se něco nepovede, ne vždy je dobrý den, ale řekla jsem si, že své výtvory zveřejním i na blog. Ráda bych upozornila na věc, že se učím kreslit a malovat především sama, takže to nejsou žádné dokonalosti. Ráda do své tvorby vkládám něco ze sebe, takže ne vždy je vše, jak má být (např. jelen a jeho "lidské oči" - pravdou je, že oči neumím).


Na listopad / prosinec mám naplánovanýho vlka jako další tetování, tak se těším :-) Jinak všem, kteří mají špatné myšlenky, nebo jsou ve stresu, malování vřele doporučuji, podle mého názoru je to i lepší než slavné "antistresové omalovánky" :-)
ps: přidávám můj oblíbený simpsonwave music mix

Okomentovat